Stránky: 1 189 376 564 730 731 732 733 734 735 736 751

JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

5. 11. 2002
Obrázek: JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

MICK JAGGER uzavírá s přibývajícím věkem čím dál velkorysejší realitní obchody - koupil si část Měsíce. Frontman skupiny ROLLING STONES si za 30 dolarů koupil malý kousek pozemku na Měsíci a jeho novým sousedem je režisér HVĚZDNÝCH VÁLEK, GEORGE LUCAS. Pozemky na Měsíci rozprodává americký podnikatel DENNIS HOPE, který tvrdí, že mu patří rozsáhlé pozemky ve sluneční soustavě poté, co objevil skulinu ve smlouvě OSN o vesmíru, která zakazuje státům, ale nikoli jednotlivcům, vlastnictví planet. Za posledních pár let se mu podařilo rozprodat již 280 milionů akrů pozemků na Měsíci a na Marsu - kupují je většinou celebrity jako MEG RYANOVÁ, TOM CRUISE a TOM HANKS.

---

LENNONOVA POZŮSTALOST V AUKCI

5. 11. 2002
Obrázek: LENNONOVA POZŮSTALOST V AUKCI

Nahrávky písniček, které JOHN LENNON zpíval své nevlastní dceři KYOKO, jsou součástí aukce memorabilií skupiny BEATLES. Nahrávky, které natočil bývalý manžel YOKO ONO - TONY COX - v Dánsku v roce 1970, když Kyoko bylo šest let, a poprvé se setkala s Lennonem, se mají prodat za cenu mezi 90.000 a 120.000 dolary. Mluvčí aukční síně COOPER OWEN tvrdí, že nahrávky jsou velmi dojemné: "Jsou to skutečně osobní rodinné věci. Lennon se s ní od té doby neviděl a Yoko ji také několik let neviděla. Oba se museli hodně snažit a zvláště z Yoko to bylo cítit. Při poslechu vás mrazí v zádech." Mezi další předměty dražené v Londýně patří i ohromná mozaika "vševědoucího oka" sestavená z 17.000 kousků, kterou měl Lennon na dně svého bazénu v Kenwood House. Další majitelé domu mozaiku rozebrali a nechali zakopat na zahradě. Majitel domu, který přišel po nich, nechal mozaiku znovu vyhledat a vykopat a poté znovu sestavit, což trvalo celých šest let. Očekává se, že mozaika se prodá za cenu mezi 225.000 a 375.000 dolary.

---

HEATHER MÁ POTÍŽE S TĚHOTENSTVÍM

4. 11. 2002
Obrázek: HEATHER MÁ POTÍŽE S TĚHOTENSTVÍM

Manželka SIRA PAULA MCCARTNEYHO - HEATHER - měla již dvakrát mimoděložní těhotenství a nyní má obavu, že už nikdy nebude mít děti. Minulý týden to bývalá modelka prozradila v televizní show LARRYHO KINGA a svěřila se, že uvažuje o adopci. "Chtěla bych mít děti, ale po dvou rizikových těhotenstvích nevím, jestli to bude možné. Už nechci žádné další operace. Možná se uchýlím k adopci," uvedla. Podruhé Heather Laryho Kinga šokovala tím, že před kamerami odepnula svou protézu nohy a trvala na tom, aby si na zmíněnou protézu sáhnul.

---

FLEETWOOD MAC: MUZIKÁL

1. 11. 2002
Obrázek: FLEETWOOD MAC: MUZIKÁL

Z alba RUMORS skupiny FLEETWOOD MAC ze 70. let by měla na newyorské Broadwayi vzniknout nová show. Po úspěšném muzikálu MAMA MIA skupiny ABBA, nedávném zahájení WE WILL ROCK YOU v Londýně založeném na hudbě skupiny QUEEN a po nové produkci OUR HOUSE od MADNESS', by producenti rádi vdechli znovu život také písním skupiny Fleetwood Mac. Zatím se však nepodařilo vymyslet vhodný příběh, který by melodie mohly doprovázet. Vše nicméně nasvědčuje tomu, že budou využity pouze písně z alba RUMORS. O podobě nového muzikálu se zatím diskutuje.

---

NEJBOHATŠÍ LIDÉ BRITSKÉHO HUDEBNÍHO SVĚTA

1. 11. 2002
Obrázek: NEJBOHATŠÍ LIDÉ BRITSKÉHO HUDEBNÍHO SVĚTA

Zpěvačka MADONNA opravdu nezapře, že je MATERIAL GIRL - v hudebním průmyslu totiž vydělává nejvíce v celé Británii. V každoročním seznamu nejbohatších lidí země, sestaveným britským listem THE SUNDAY TIMES, porazila Madonna dokonce SIRA PAULA MCCARTNEYHO a MICKA JAGGERA. Hvězda pocházející z Michiganu vydělala ke 30. 9. 2002 více než 56 miliónů dolarů. Na seznamu místních boháčů se objevuje od té doby, co se přestěhovala do Velké Británie. Téměř polovina jejích výdělků - asi 24 miliónů dolarů - pochází ze smlouvy, kterou podepsala s MICROSOFT CORP. Ta použila její hit RAY OF LIGHT v nové verzi WINDOWS XP. Tato jediná žena v první desítce hudebních boháčů se v celkovém žebříčku řadí na 15. místo - tedy o 4 místa níže, než před rokem. Na druhém místě hudebního žebříčku bohatých hvězd skončil Sir Paul McCartney s 51 milióny dolarů. Za ním MICK JAGGER s 36 milióny dolarů. První desítku pak uzavřeli KEITH RICHARDS, STING, ERIC CLAPTON, ROD STEWART, CHARLIE WATTS a PETE TOWNSEND. ROBBIE WILLIAMS skončil s 15 milióny dolarů na devátém místě. To však nebyla započítána jeho nedávno uzavřená smlouva s EMI na 120 miliónů dolarů. Díky ní může příští rok směle konkurovat Madonně.

---

PEARL JAM CHYSTAJÍ FANOUŠKŮM DALŠÍ ALBUM

31. 10. 2002
Obrázek: PEARL JAM CHYSTAJÍ FANOUŠKŮM DALŠÍ ALBUM

Skupinu PEARL JAM příjemně překvapila nebývalá odezva, které se dostalo jejím nezávislým albům z živých koncertů, a chystá se proto vydat další CD z plánovaných vystoupení v Americe. Skupina vydala už 72 alb dokumentujících její světové turné v roce 2000 a všem se dostalo vřelého přijetí od fanoušků, kteří toužili odnést si z koncertu suvenýr. Kromě toho měla alba bojkotovat prodej přepálených CD, jejichž prodavači si při takových příležitostech účtují nehorázné ceny za mizernou kvalitu. Tentokrát chtějí Pearl Jam nabídku ještě rozšířit a umožnit fanouškům, aby si CD objednali a dostali jej dva, tři dny po koncertě - jak uvedl kytarista STONE GOSSARD. Nová CD budou obsahovat písně z alba RIOT ACT, které vychází 12. 11. 2002.

---

OZZYHO BIOGRAFICKÝ SNÍMEK

31. 10. 2002
Obrázek: OZZYHO BIOGRAFICKÝ SNÍMEK

OZZY OSBOURNE se má dočkat vlastního biografického snímku - a horkým favoritem pro tuto roli je JOHNNY DEPP. Frontman skupiny BLACK SABBATH má k podepsání smlouvy na film o svém divokém životě už jenom krůček. Jeho manželka SHARON si už v hlavní roli hollywoodského snímku maluje právě Deppa. Je to podle ní skvělý herec.

---

MILLSOVÁ: MANŽELSTVÍ S MCCARTNEYM JE PEKLO

30. 10. 2002
Obrázek: MILLSOVÁ: MANŽELSTVÍ S MCCARTNEYM JE PEKLO

Manželka SIRA PAULA MCCARTNEYHO - HEATHER - si už čtyři měsíce po svatbě stěžuje na to, jaké má doma peklo. Bývalá modelka popisuje manželství s hudební legendou jako nejhorší rok svého života - dokonce horší než byl rok 1993, kdy přišla při automobilové nehodě o nohu. "Provdala jsem se za nejslavnějšího muže světa - a to je moje neštěstí. Nic bych si nepřála tolik, jako žít normální život v anonymitě," postěžovala si. "24 hodin denně, sedm dní v týdnu, se někomu musíme ospravedlňovat." Heather dokonce uvažuje o tom, že se stane ženou v domácnosti, aby našla před novináři trochu klidu. Její přiznání údajně McCartneyho šokovalo. Tvrzení, že má za sebou nejhorší rok, je pro Paula dost frustrující. Nechce totiž nic víc, než aby byla šťastná.

---

WYMAN SLAVIL NAROZENINY V L.A.

30. 10. 2002
Obrázek: WYMAN SLAVIL NAROZENINY V L.A.

BILL WYMAN oslavil ve čtvrtek (24. 10. 2002) v Los Angeles s přáteli své 66. narozeniny. Bývalý člen skupiny ROLLING STONES byl v Americe naposledy před třinácti lety, kdy kapelu opustil. Teď se sem vydal, aby mohl oslavovat s přáteli jako jsou ERIC IDLE, JEFF LYNNE, JACKIE COLLINSOVÁ či herečka ROSANNA ARQUETTEOVÁ. Večírek se uskutečnil v BARU MARMONT a stal se součástí Wymanova výletu do USA, kam přijel propagovat svou novou knihu ROLLING WITH THE STONES. Wymana na cestě doprovázely manželka SUZANNE ACCOSTAOVÁ a dcery KATIE, JESSICA a MATILDA. K narozeninám dostal dort ve tvaru své nové knihy. V tomtéž týdnu oslavoval baskytarista také v Londýně současně s vydáním knihy Rolling With The Stones v Británii.

---

HENDRIXOVA RODINA SE DOHADUJE KVŮLI POZŮSTALOSTI

30. 10. 2002
Obrázek: HENDRIXOVA RODINA SE DOHADUJE KVŮLI POZŮSTALOSTI

Bratr JIMIHO HENDRIXE - LEON - se soudí se svou nevlastní sestrou JANIE HENDRIXOVOU kvůli nároku na majetek hudební legendy. Sourozenci se už několik let dohadují o tom, jak nejlépe zachovat image zesnulé kytarové legendy a jak si rozdělit její pozůstalost. Doplácejí na to i fanoušci, kteří se zatím místo Hendrixovy muziky dočkali od Janie takových novinek jako jsou Hendrixovy trenýrky.

---
Stránky: 1 189 376 564 730 731 732 733 734 735 736 751