Stránky: 1 192 382 573 730 731 732 733 734 735 736 763

OZZY BOJUJE S CHLASTEM

23. 12. 2002
Obrázek: OZZY BOJUJE S CHLASTEM

OZZY OSBOURNE čelí své největší bitvě s alkoholem, když se snaží zůstat střízlivý po dobu léčby své ženy SHARON, která trpí rakovinou. Když se dozvěděl, že jeho žena Sharon má rakovinu tlustého střeva, zlomilo mu to srdce. Ozzy se obává, že stresy kolem léčby jeho manželky by ho znovu mohly zavést k láhvi. Říká k tomu: "Budu se snažit s tím vyrovnat, a nebude to snadné. Snažím se ze všech sil. Pro mne být střízlivý je nenormální. Můžu být střízlivý chvíli, ale pak si musím dát něco k pití."

---

STING SI KOUPIL ITALSKÝ KOPEC

23. 12. 2002
Obrázek: STING SI KOUPIL ITALSKÝ KOPEC

STING si za více než 5 milionů dolarů koupil kopec v Itálii. Zpěvák zaplatil 600.000 dolarů přes požadovanou cenu, aby získal 200-akrový pozemek ve Figeline Valdarno v Toskánsku. Kopec, který leží hned za jeho italským domem za 1,5 milionu dolarů, koupil zpěvák kompletně i s deseti opuštěnými chatami, lesem, olivovým hájem a pastvinami. Stingovi nyní patří 300 akrů v okolí jeho vily IL PAGLIO. Mezi jeho hvězdné sousedy v kraji na jihu od Florencie patří filmové hvězdy ANTONIO BANDERAS a RICHARD GERE.

---

ŠTĚDRÁ NABÍDKA JIMMYHO PAGE

20. 12. 2002
Obrázek: ŠTĚDRÁ NABÍDKA JIMMYHO PAGE

Kytarista JIMMI PAGE dává možnost jednomu hospici, aby odprodal za charitativními účely svatý grál skupiny LED ZEPPELIN. Kytarista totiž anglickému BURY HOSPICE věnoval podepsané trojCD Led Zeppelin z vlastní sbírky. Je to úplně poprvé, co se Pageova limitovaná edice dostala na veřejnost.

---

OSAMĚLÉ VÁNOCE NOELA GALLAGHERA

20. 12. 2002
Obrázek: OSAMĚLÉ VÁNOCE NOELA GALLAGHERA

NOEL GALLAGHER ze skupiny OASIS bude letos na Vánoce sám - a prý mu to tak vyhovuje. Skladatel není zrovna příznivcem sváteční sezóny a je rád, že nebude muset tentokrát nic předstírat. "Obvykle jsem obklopený lidmi, kteří Vánoce zbožňují a já sedím na kraji gauče a říkám si, jak je to depresivní. Štědrý den je ten nejdepresivnější den v roce. Tentokrát budu v klidu sedět doma se založenýma rukama a zataženými závěsy a dám si drink. Mohl bych jít sice k Liamovi, ale nejspíš nepůjdu," říká Noel.

---

BON JOVI SE VÝHRŮŽEK NELEKNOU

20. 12. 2002
Obrázek: BON JOVI SE VÝHRŮŽEK NELEKNOU

BON JOVI si nenechají mezinárodními záležitostmi překazit světové turné v roce 2003. Pokud jde o koncertování pod hrozbou bombových útoků, v tom už skupina prokázala jistou profesionalitu. Jako jedni z mála plánují Bon Jovi v příštím roce světové turné a na případné komplikace jsou podle kytaristy RICHIEHO SAMBORY připraveni. "V roce 1989 jsme hráli v anglickém Birminghamu, kde někdo vyhrožoval bombou už první večer koncertu. Museli kvůli tomu vyklidit arénu, ale žádná bomba se nenašla. Příští večer přišla výhružka znovu. Tehdy bombu nalezli a odpálili a my nakonec zahráli," vzpomíná Sambora. Turné BOUNCE zahájila kapela minulý měsíc (11/2002) v Austrálii.

---

KYLIE SI ZAZPÍVÁ S OZZYM

20. 12. 2002
Obrázek: KYLIE SI ZAZPÍVÁ S OZZYM

Zpěvačka KYLIE MINOGUEOVÁ se chystá nazpívat svůj hit ESPECIALLY FOR YOU z roku 1989 společně s králem temnot OZZY OSBOURNEM. Australanka se s duetem proslavila před třinácti lety - tehdy jej nazpívala se svým bývalým milencem JASONEM DONOVANEM. Teď se jedná o tom, že se zpěvačka objeví jako host seriálu THE OSBOURNES stanice MTV. Společný duet s Ozzym by jí měl zajistit slávu také v těžko dobyvatelné Americe. Podle britského plátku DAILY STAR Osbourneovi zpěvačce velmi fandí a jsou myšlence příznivě nakloněni. Star také tvrdí, že s nápadem přišla Ozzyho dcera KELLY, která se s Kylie spřátelila na turné v Americe. Pokud všechno dobře dopadne, společný duet Ozzyho a Kylie budou moci televizní diváci shlédnout již počátkem příštího roku (2003).

---

DYLAN: JMÉNO MI CESTU KE SLÁVĚ NEUSNADNILO

19. 12. 2002
Obrázek: DYLAN: JMÉNO MI CESTU KE SLÁVĚ NEUSNADNILO

Zpěvák JAKOB DYLAN (33) tvrdí, že mu jeho slavný otec cestu k úspěchu rozhodně nijak neulehčil. Kritici totiž vždycky očekávali, že se vyrovná odkazu, jaký zanechal BOB DYLAN. Srovnání se slavným otcem se prostě nevyhne a musí proto pracovat mnohem víc než jeho rivalové, kteří nemají zdaleka tak impozantní předky. Za to, že se jeho desky prodávají, ale opravdu nevděčí pouze slavnému jménu. "Desky si nekoupí šest milionů lidí jen proto, že jste s někým příbuzný," tvrdí Jakob.

---

VYPRODANÝ KONCERT ROLLING STONES V SÁZCE

19. 12. 2002
Obrázek: VYPRODANÝ KONCERT ROLLING STONES V SÁZCE

Osud koncertu skupiny ROLLING STONES v londýnském TWICKENHAM RUGBY GROUND je v rukou místních obyvatel. Přestože vstupenky byly už kompletně vyprodány, rockeři ještě nepožádali místní radu o povolení koncertovat na zdejším sportovním hřišti - a nikde není psáno, že jim uděleno bude. Obyvatelé zdejšího londýnského obvodu si vymohli v roce 1999 dokonce odvolání koncertu operního pěvce LUCIANA PAVAROTTIHO.

---

CLAPTON PŘÍŠTÍM SIREM?

19. 12. 2002
Obrázek: CLAPTON PŘÍŠTÍM SIREM?

Podle britských bookmakerů bude rocker ERIC CLAPTON v příštím roce (2003) určitě povýšen do rytířského stavu. Sázková kancelář WILLIAM HILL na to sází osm ku jedné. Hvězda si prošla těžkými časy alkoholové a drogové závislosti a dokázala se dát zase dohromady, což královna určitě ocení. Před měsícem (11/2002) pomáhal Clapton organizovat koncert na počest GEORGE HARRISONA. Jeho povýšení do rytířského stavu by znamenalo rozšíření klubu rytířů - rockerů, kterých v poslední době přibylo. Patří k nim SIR PAUL MCCARTNEY a SIR MICK JAGGER.

---

HLUČNÝ SOUSED OSBOURNEOVÝCH ODHALEN

18. 12. 2002
Obrázek: HLUČNÝ SOUSED OSBOURNEOVÝCH ODHALEN

Hlučný soused, který vzbudil vlnu nevole v rodině OSBOURNEOVÝCH během první série rodinné reality show, je zpěvák OWEN PAUL, interpret hitu MY FAVOURITE WASTE OF TIME z roku 1986. Paul pořádal vzadu na zahradě malou ukázku své tvorby, což jeho sousedům Osbourneovým pořádně hnulo žlučí. Diváci seriálu o rodině Osbourneových mohli sledovat, jak OZZY a SHARON chrlí přes sousedův plot nadávky na hrající kapelu a dokonce, jak na ni hází vše, co jim momentálně přišlo pod ruku. Šunková kýta, olivy, sýr, paštika - to všechno létalo přes plot, když Paul začal s přáteli zpívat píseň I'D LIKE TO TEACH THE WORLD TO SING. Podle Paulova svědectví byla Sharon v divoké palbě ještě zarputilejší než Ozzy.

---
Stránky: 1 192 382 573 730 731 732 733 734 735 736 763