Stránky: 1 190 379 567 735 736 737 738 739 740 741 756

MILLSOVÁ: MANŽELSTVÍ S MCCARTNEYM JE PEKLO

30. 10. 2002
Obrázek: MILLSOVÁ: MANŽELSTVÍ S MCCARTNEYM JE PEKLO

Manželka SIRA PAULA MCCARTNEYHO - HEATHER - si už čtyři měsíce po svatbě stěžuje na to, jaké má doma peklo. Bývalá modelka popisuje manželství s hudební legendou jako nejhorší rok svého života - dokonce horší než byl rok 1993, kdy přišla při automobilové nehodě o nohu. "Provdala jsem se za nejslavnějšího muže světa - a to je moje neštěstí. Nic bych si nepřála tolik, jako žít normální život v anonymitě," postěžovala si. "24 hodin denně, sedm dní v týdnu, se někomu musíme ospravedlňovat." Heather dokonce uvažuje o tom, že se stane ženou v domácnosti, aby našla před novináři trochu klidu. Její přiznání údajně McCartneyho šokovalo. Tvrzení, že má za sebou nejhorší rok, je pro Paula dost frustrující. Nechce totiž nic víc, než aby byla šťastná.

---

WYMAN SLAVIL NAROZENINY V L.A.

30. 10. 2002
Obrázek: WYMAN SLAVIL NAROZENINY V L.A.

BILL WYMAN oslavil ve čtvrtek (24. 10. 2002) v Los Angeles s přáteli své 66. narozeniny. Bývalý člen skupiny ROLLING STONES byl v Americe naposledy před třinácti lety, kdy kapelu opustil. Teď se sem vydal, aby mohl oslavovat s přáteli jako jsou ERIC IDLE, JEFF LYNNE, JACKIE COLLINSOVÁ či herečka ROSANNA ARQUETTEOVÁ. Večírek se uskutečnil v BARU MARMONT a stal se součástí Wymanova výletu do USA, kam přijel propagovat svou novou knihu ROLLING WITH THE STONES. Wymana na cestě doprovázely manželka SUZANNE ACCOSTAOVÁ a dcery KATIE, JESSICA a MATILDA. K narozeninám dostal dort ve tvaru své nové knihy. V tomtéž týdnu oslavoval baskytarista také v Londýně současně s vydáním knihy Rolling With The Stones v Británii.

---

HENDRIXOVA RODINA SE DOHADUJE KVŮLI POZŮSTALOSTI

30. 10. 2002
Obrázek: HENDRIXOVA RODINA SE DOHADUJE KVŮLI POZŮSTALOSTI

Bratr JIMIHO HENDRIXE - LEON - se soudí se svou nevlastní sestrou JANIE HENDRIXOVOU kvůli nároku na majetek hudební legendy. Sourozenci se už několik let dohadují o tom, jak nejlépe zachovat image zesnulé kytarové legendy a jak si rozdělit její pozůstalost. Doplácejí na to i fanoušci, kteří se zatím místo Hendrixovy muziky dočkali od Janie takových novinek jako jsou Hendrixovy trenýrky.

---

SANTANA CHCE VYSTOUPIT V IRÁKU

30. 10. 2002
Obrázek: SANTANA CHCE VYSTOUPIT V IRÁKU

Kytarový virtuóz CARLOS SANTANA chce uskutečnit koncert v Iráku, nebo? věří, že hudba může uklidnit stávající spory. Santana doufá, že by hudba mohla mít na utlačovanou populaci v Iráku pozitivní účinek. "Měli bychom tam koncertovat a dokázat, že jsme schopni koexistence. Na téhle planetě se děje dost nechutných věcí, zvláš? když na sebe lidé bezdůvodně střílejí," uvedl. Momentálně Santana čeká na pozvání ze strany Iráku. Muzikanti by podle něj neměli mít s politikou nic společného a měli by přinášet harmonii. Hudba má posluchačům na celém světě připomenout, že problémy na naší planetě lze řešit i jinak než jen dalším násilím.

---

HARRISON PŘED SMRTÍ SLOŽIL HOLD OLIVII

29. 10. 2002
Obrázek: HARRISON PŘED SMRTÍ SLOŽIL HOLD OLIVII

Zesnulý legendární kytarista skupiny BEATLES natočil dojemnou poctu své ženě OLIVII (54) v době, kdy umíral na rakovinu. Písnička STUCK INSIDE A CLOUD je jednou z jedenácti skladeb, které zpěvák nahrál těsně před svou smrtí loni v listopadu (29. 11. 2001) ve věku 58 let. Text písně odhaluje bolest, jakou Harrison před smrtí zažíval, ale také vyjadřuje jeho city k Olivii, která mu byla po boku po třicet let a zachránila mu život, když do jejich domu vtrhl pomatený ozbrojený vetřelec v prosinci 1999. V textu písničky stojí: Jediné na čem mi záleží/je dotýkat se tvých lotosových chodidel/jen tak si mluvím sám se sebou/pláču, když se loučíme/Vím, že když mě opustíš, ztratím své srdce." V písni se Harrison svěřuje se svým strachem, že se nenajde lék na jeho rakovinu. Posmrtné album BRAINWASHED vyjde u jeho společnosti DARK HORSE 18. listopadu 2002. Georgeův syn DHANI (24) o písničce říká: "Je to moje nejoblíbenější - miluji ji. Nejoblíbenějším číslem mého otce byla sedmička. Hodně věcí dělal podle čísel a tahle písnička je na albu sedmá."

---

ALANIS PLÁNUJE RODINU

29. 10. 2002
Obrázek: ALANIS PLÁNUJE RODINU

ALANIS MORISSETTEOVÁ hodlá načas opustit hudební svět a pořídit si děti. Zpěvačka přiznává, že v současné době je na lovu toho pravého partnera, který by se mohl stát otcem jejích dětí - a až ho najde, hodlá hned založit rodinu. Říká k tomu: "Jsem nyní v bláznivé fázi svého života, během pěti let chci založit vlastní rodinu. Snažím se ujasnit si, kde vlastně budu chtít děti vychovávat. Nejsem si jistá, že jako Kanaďanka toho budu schopná v Los Angeles. Jsem nyní také mnohem otevřenější myšlence, že bych mohla mít životního partnera."

---

PHIL COLLINS ZTRÁCÍ SLUCH

29. 10. 2002
Obrázek: PHIL COLLINS ZTRÁCÍ SLUCH

PHIL COLLINS (51) končí s dlouhými turné - protože již napůl ohluchl na jedno ucho. Bývalý bubeník a zpěvák skupiny GENESIS má problémy se sluchem již dva roky a říká, že již zvládne pouze "jeden koncert za čas". Collins, kterému se loni (2001) narodilo již čtvrté dítě, k tomu říká: "Můžu zpívat a psát. Ale a? je tam nahoře kdokoliv, chce mi tím dát zřejmě najevo, 'Nemůžeš se hnát po světě donekonečna a tahat s sebou svoji rodinu.'" Collins, který nyní žije ve Švýcarsku se svojí třetí ženou ORIANNE, vydává v listopadu své první sólové album po šesti letech, s názvem TESTIFY. Říká k tomu: "Nevím, jak to dopadne. Už jsem z rockového světa pryč hodně dlouho."

---

FANYNKY SI NA MCCARTNEYHO KONCERTĚ PŘIŠLY NA SVÉ

24. 10. 2002
Obrázek: FANYNKY SI NA MCCARTNEYHO KONCERTĚ PŘIŠLY NA SVÉ

Nové DVD z amerického turné SIRA PAULA MCCARTNEYHO bude muset být pořádně prostříháno, aby na něm nezůstaly fanynky, které se během koncertu samy uspokojovaly. Při sestavování konečného záznamu si tvůrci všimli, že některé záběry z publika přinášejí pohled na velké množství fanynek, které McCartneyovu hudbu neoceňují pouze sluchem. Na pondělním (21. 10. 2002) koncertě v Sacramentu si například jedna žena vyhrnula tričko, aby mohla britská hvězda zhodnotit, jak ji příroda obdařila.

---

R.E.M. ZLATÝM HŘEBEM V GLASTONBURY

24. 10. 2002
Obrázek: R.E.M. ZLATÝM HŘEBEM V GLASTONBURY

Americká rocková skupina R.E.M. se má stát podle organizátora MICHAELA EAVISE zlatým hřebem legendárního FESTIVALU V GLASTONBURY příští rok (2003). V minulých letech se organizátoři potýkali s návštěvníky, kteří přelézali zdi a dostávali se na koncerty bez placení. Nicméně po roční pauze začal Glastonbury loni (2001) opět fungovat - doplněn o ochranné ploty, aby se zabránilo nadměrné kumulaci lidí. Jejich vybudování vyšlo podle Eavise na 1 milión dolarů, ale vyplatilo se. Přelézt plot se pokusil pouze jeden člověk a ani jemu se to nepodařilo.

---

PEPPERS ZRUŠILI KONCERT NA BALI

23. 10. 2002
Obrázek: PEPPERS ZRUŠILI KONCERT NA BALI

RED HOT CHILI PEPPERS byli nuceni zrušit svůj koncert na Bali, poté, co tu minulý týden (13. 10. 2002) vybuchla teroristy nastražená bomba. Kapela měla na rajském ostrově vystoupit tento měsíc (10/2002), americké ministerstvo ji ale od úmyslu odradilo. Nejhorší bombový útok v dějinách Indonésie si vyžádal na 200 mrtvých a 300 zraněných.

---
Stránky: 1 190 379 567 735 736 737 738 739 740 741 756