Stránky: 1 192 384 575 735 736 737 738 739 740 741 766

GENESIS SE VRACEJÍ?

17. 12. 2002
Obrázek: GENESIS SE VRACEJÍ?

PHIL COLLINS naznačil, že by rád uspořádal comeback své domovské skupiny GENESIS. Kapela zářila především v sedmdesátých a osmdesátých letech. Collins o svých bývalých spoluhráčích PETERU GABRIELOVI, TONY BANKSOVI a MIKEOVI RUTHERFORDOVI říká: "Pokud určí datum zkoušky, přijdu."

---

MCCARTNEYHO VÁNOČNÍ DÁREK

17. 12. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO VÁNOČNÍ DÁREK

Nové speciální DVD s videozáznamem koncertu BACK IN THE US poskytne fanouškům PAULA McCARTNEYHO možnost přes internet si stáhnout dalších 30 minut koncertu. DVD tento týden překonalo v Americe prodejní rekordy, když se ho za první týden prodalo 61.000 kusů. McCartney k tomu říká: "Všechno se nám na DVD nemohlo vejít, takže možnost dát fanouškům šanci shlédnout si soukromě koncert a další záběry ze zákulisí, je prostě úžasná."

---

OZZY POVOLAL ROBINA WILLIAMSE, ABY ROZVESELIL JEHO ŽENU

17. 12. 2002
Obrázek: OZZY POVOLAL ROBINA WILLIAMSE, ABY ROZVESELIL JEHO ŽENU

OZZY OSBOURNE se rozhodl povzbudit svoji ženu SHARON zasaženou rakovinou tlustého střeva a povolal jí k posteli komika ROBINA WILLIAMSE. Ozzy měl pocit, že humor bude tou nejlepší medicínou pro Sharon, a rozhodl se zavolat jejího nejoblíbenějšího komika. Sharon vzpomíná: "Díval se na Robinův film DOKTOR FLASTR o doktorovi, který se převléká do veselých kostýmů jako klaun, aby povzbudil své pacienty. Můj manžel dostal nápad, že se mnou to bude fungovat také." Ozzy tedy povolal Robina Williamse na pomoc. Sharon pokračuje. "Robin byl hrozně milý. Přišel k nám domů. Byla jsem v posteli. Najednou někdo zaklepal na dveře, já říkám, 'Vstupte', a tam stál Robin Williams. Myslela jsem, že mám halucinace z prášků. Pak Robin skočil ke mně do postele, a to mi stačilo. Měla jsem v posteli Robina Williamse a začala jsem se hystericky smát."

---

DAVID LEE ROTH SE SOUDÍ SE ZBYTKEM VAN HALEN O PENÍZE

17. 12. 2002
Obrázek: DAVID LEE ROTH SE SOUDÍ SE ZBYTKEM VAN HALEN O PENÍZE

DAVID LEE ROTH se se svými bývalými kolegy ze skupiny VAN HALEN hodlá soudit o tantiémy. Roth a jeho společnost DIAMOND DAVE ENTERPRISES podali stížnost k soudu v Los Angeles, ve které zpěvák žádá náhradu za tantiémy, které mu skupina upřela. Původní zpěvák skupiny Van Halen tvrdí, že jeho bývalí spoluhráči podepsali v říjnu 1996 smlouvu se společností WARNER BROTHERS, kterou zvýšili výši tantiém z prodeje desek. Tvrdí ale, že dohoda byla uzavřena za jeho zády a že nikdy nedostal dodatečné platby odhadované ve výši přes 200.000 dolarů. V žalobě obviňuje spoluhráče ze zatajení peněz a podvodu, a žádá blíže nespecifikované odškodné, exemplární potrestání a uhrazení soudních výloh. Lee Rothův právník tvrdí: "Není to první a ani poslední kauza čachrování s penězi v showbyznysu."

---

AEROSMITH CHYSTAJÍ VLASTNÍ FESTIVAL

17. 12. 2002
Obrázek: AEROSMITH CHYSTAJÍ VLASTNÍ FESTIVAL

AEROSMITH hodlají vyrazit příští rok (2003) na turné se svým vlastním festivalem. Skupina dává dohromady svůj vlastní projekt po vzoru párty LOLLAPALOOZA, s kterým se chystají vyrazit v létě do světa. Bostonská skupina bude v příštím roce (2003) nahrávat nové album bluesových coververzí a poté se chystají, spolu s přáteli, vyrazit na turné. BRAD WHITFORD k tomu říká: "Chceme udělat něco trochu jiného. Chceme něco víc, než je OZZFEST, udělat z toho událost, něco jiného, než co už děláme léta. Snažíme se to dát dohromady a uvidíme, jak to dopadne." Přestože ještě nic není jistého, jedním z hostů by měl být i KID ROCK.

---

EAGLES SE PŘOU

17. 12. 2002
Obrázek: EAGLES SE PŘOU

Bývalá hvězda skupiny THE EAGLES - DON FELDER - tvrdí, že jeho bývalý spoluhráč DON HENLEY je pokrytec, když se zastává práv umělců. Henley je vůdcem Koalice nahrávacích umělců a je známý svým neustávajícím bojem s hudebními společnostmi - které se podle něj neustále snaží umělce ošidit o podíly ze zisku. Jeho bývalý kamarád Fleder však tvrdí, že Henley se chová úplně stejně. Bývalý kytarista skupiny Eagles se nyní chystá soudit s Henleym a GLENNEM FREYEM, kteří ho prý ošidili o podíly z prodeje alb a z koncertů. Právní bitva je vyvrcholením sporu, při kterém loni (2001) Henley a Frey vyhodili Feldera ze skupiny, ve které hrál od roku 1974. Felder obviňuje Henleyho a Freye, že ho donutili k podepsání jednostranně výhodných smluv. V rozhovoru pro list LOS ANGELES TIMES Felder (55) k tomu říká: "Je to ten nejvyšší stupeň pokrytectví, když ze sebe Henley dělá bojovníka za práva umělců."

---

HVĚZDA SKUPINY QUEEN V EROTICKÉ PASTI

16. 12. 2002
Obrázek: HVĚZDA SKUPINY QUEEN V EROTICKÉ PASTI

Legenda skupiny QUEEN - JOHN DEACON (51) - tajně navštěvuje erotickou tanečnici EMMU SHELLEYOVOU, přestože jí je o polovinu let méně a on je ženatý. Mezi oběma se však vytvořilo zvláštní pouto. Přestože Shelleyová popírá, že by ji Deacon jakkoli finančně podporoval, vlastní byt za 450.000 dolarů a mercedes za 37.500 dolarů. Deaconovi údajně lichotí, že o něj jeví tak sexy dívka zájem. Od zamlklého člena skupiny Queen by to skutečně nikdo nečekal. Jeho žena VERONICA bude nepochybně běsnit, až se novinku dozví. Lze očekávat, že je v sázce i jejich manželství.

---

BON JOVI PLATÍ ZA FANOUŠKY POKUTY

16. 12. 2002
Obrázek: BON JOVI PLATÍ ZA FANOUŠKY POKUTY

BON JOVI zřejmě zaplatí pokutu za jednoho ze svých fanoušků, který přeplaval k jejich plovoucímu pódiu zátoku v australském Sydney. Neznámý muž (32) byl přitom vydatně povzbuzován dvacetitisícovým australským publikem. Zpěvák JON BON JOVI pak odvážlivci pomohl vyšplhat na pódium. Čin už ale méně pobavil oficiální autority v Sydney, které chtějí muži udělit pokutu. Zpěvák Bon Jovi se ale nechal slyšet, že kapela pokutu za muže zaplatí.

---

Rockeři co kopou

16. 12. 2002

Co dělají lidi z Beatu mimo studio? Hodně věcí je nepublikovatelných, za některé se dá i stydět, ale když je se čím pochlubit, tak se chlubíme. Třetí adventní neděli jsme zasvětili fotbalu. Fotbalový klub Bohemians Praha pořádal turnaj partnerů a přátel v malé kopané. Hrálo se v hezkém hotýlku kousek za Prahou ; konkrétně v tenisové hale, která k hotelu patří. Pravidla byla jasná, dát víc gólů během 10. minut. V případě remízy následovaly trestné kopy. Protože se hrálo čtyři na čtyři bez brankáře, trestňáky se střílely do prázdné brány (což se později ukázalo - nebyla zase taková brnkačka). Ještě než jsme se pustili do díla, přišlo losování o hráče Staré (při pohledu na přítomné pány - nevím proč) gardy Bohemky. Kdo by nechtěl přihrávat Tondovi Panenkovi? My jsme se spokojili s méně slavnějším jménem. Čestným členem (a především hlavním tahounem) Beat teamu se stal velký sympa?ák Tibor Mičinec.
Do bojů v základní skupině jsme vstoupili suverénně. Porazili jsme tři teamy a s jednou prohrou (od FC Bohemians mix - D. Uhrin ml. nám dal dva góly :o( ) jsme vyhráli skupinu. Bohužel tím jsme naše herní štěstí vyčerpali. Po prohře s celkem, který nakonec celý turnaj vyhrál, jsme opět stanuli tváří tvář proti mixu Klokanů. V sázce byly bronzové medaile. Tři minuty před koncem jsme prohrávali 1:3. Pak se do toho kluci zakousli (já raději okusovala nehty na střídačce) a stav po deseti minutách? 3:3 !!! Bohužel penalty nám moc nevyšly a skončili jsme čtvrtí, ale spokojení (a odření). Fotbalu zdar a za rok si odvezem pohár. (Mimochodem, o ten jsme stejně nestáli, protože je putovní a museli by jsme ho vrátit :o)
Kachna

Foto: Vlastik
Tak tohle byl nejmladší hrající člen našeho teamu, jediný aktivní fotbalista (Tibora berem jako Fotbalistu). Vlasta Firman junior mi na otce proradil, že by ho strašně rád taky viděl kopat (prý by jsme se asi všichni dost pobavili). Vlastík měl taky jako jediný kopačky do haly, ale pořadatelé turnaje mu je zuli, prý by špunty poničily tenisový povrch - na kterém se celý turnaj hrál. Jak je z fotky vidět: Vlastík nakonec bos nebyl. (pozn. pro rockerky- je to fešák po tátovi)

Foto: Pred
Opravdu sehraný team jedna radost. Pravda před tím, než nám fotbalový bůh losem přidělil Tibora, jsme si moc nevěřili (někteří). Nejvíce optimismu měl David (v černém triku). Správě smýšlejí Ti, kteří si myslí, že zastupoval roli brankáře. Až na to, že nám až před prvním utkáním pořadatelé řekli, že se hraje systémem čtyři proti čtyřem bez gólmana. Davida jsem domů neposlali a udělali jsme dobře.

Foto: Zasah
Do všech šesti zápasu jsme kromě sil dali i srdce. Když se balón blížil k naší bráně, snažili jsme se všichni do ní nacpat. Pak je velká šance, že se tam dobře mířený míč prostě nevleze. (alespoň z toho důvodu jsem do brány lezla já)

Foto: To jsou oni
HTFaTDRB (hvězdný team fotbalistů a těch druhých radia Beat. Horní řada: David, Katka, Tibor (bývalý hráč FC Bohemians a mozek /i nohy a plíce/ Beat teamu), Šárka (maskot), Míla. Spodní řada: Dan, Pavel, Vlasta ml.

---

OASIS VYTROUBENI Z PÓDIA

13. 12. 2002
Obrázek: OASIS VYTROUBENI Z PÓDIA

Skupinu OASIS vytroubili fanoušci z pódia poté, co NOEL GALLAGHER řekl, že doufá, že všichni "zemřou na přehřátí". Skupina si koncert v Brightonu ve středu (11. 12. 2002) protrpěla - zpěvák LIAM GALLAGHER, který přišel minulý týden v Mnichově o dva zuby při rvačce, si stěžoval na mikrofon. Při refrénu k baladě STOP CRYING YOUR EYES OUT pak pouze syčel. Noel ztratil nervy, když fanoušci začali zpívat s ním při akustické verzi WONDERWALL. Zařval: "Držte huby, nebo přestanu hrát... Všichni sráči, kteří se mnou zpívali Wonderwall, doufám, že umřete přehřátím." Skupina, která se potýká s vnitřním napětím mezi bratry Liamem a Noelem, odcházela z jeviště za hlasitého bučení.

---
Stránky: 1 192 384 575 735 736 737 738 739 740 741 766