Stránky: 1 189 376 564 747 748 749 750 751

ZÁPAS PRO JONA BON JOVIHO

3. 9. 2002

JONU BON JOVIMU se dostalo nejvyšší pocty - jeho oblíbený fotbalový klub NEW YORK GIANTS po něm nazval jeden ze svých zápasů. Rodák z New Jersey se stal minulý týden (27. 8. 2002) zvláštním hostem na stadionu GIANTS, kde se se svými fotbalovými hrdiny setkal, ještě předtím, než tento týden (5. 9. 2002) vystoupí v poločase jejich úvodního zápasu proti SAN FRANCISCO 49ERS. Upřímně ho potěšilo, když se dozvěděl, že svůj nový zápas představili jako 21 Bounce na počest jeho nového alba BOUNCE.

---

RONNIE WOOD BYL POPRVÉ NA PÓDIU STŘÍZLIVÝ

3. 9. 2002

Kytarista skupiny ROLLING STONES, RONNIE WOOD, se po 27 letech v kapele setkal se zcela novou zkušeností - koncert odehrál střízlivý. Ronnie se v nedávných měsících rozhodl bojovat se svým alkoholismem, a když Stouni (16. 8. 2002) v PALAIS ROYALE v kanadském Torontu odehráli zahřívací kolo před svým chystaným světovým turné, Wood prozradil, že to bylo poprvé od roku 1976, kdy vyšel na jeviště, aniž by se dotkl alkoholu. Nový trend si hodlá udržet také během turné kolem světa. Chce to prý ale spoustu odvahy a odpovědnosti.

---

OZZY CHYSTÁ VEČÍREK S MOŽNOSTÍ NAKUPOVÁNÍ

3. 9. 2002

OZZY OSBOURNE plánuje zvláštní večírek na oslavu narozenin své manželky SHARON, která oslaví padesátiny. Sharon podstupuje léčbu rakoviny tlustého střeva, a tak se hvězda MTV a bývalý frontman skupiny BLACK SABBATH v jedné osobě rozhodl spojit oslavu jejích narozenin s dvacátým výročím jejich svatby. Oslavu by Ozzy rád zasvětil Sharonině největší vášni - nakupování. Zdroj americkému plátku NEW YORK DAILY NEWS sdělil, že oslava by se měla konat v HOTELU BEVERLY HILLS, nedaleko domu Osbourneových v Los Angeles. Vedle bazénu by chtěl Ozzy zorganizovat malý trh. Ke spolupráci chce přizvat Sharoniny nejoblíbenější obchody. Celá událost se bude natáčet jako součást dokumentárního snímku MTV o Osbourneových. Ozzy by rád akci uspořádal 9. 10. 2002 v den Sharoniných narozenin, záleží však na tom, jak se manželka bude cítit. Od červencové operace tlustého střeva, chodí Sharon na chemoterapii.

---

TYLEROVY BÝVALÉ ŽENY SE ZNOVU PROVDALY

3. 9. 2002

Matky dvou nejstarších dětí zpěváka skupiny AEROSMITH, STEVENA TYLERA, se obě znovu provdaly. Svatba BEBE BUELLOVÉ, autorky bestselleru REBEL HEART a matky LIV TYLEROVÉ, proběhla v neděli (25. 8. 2002), kdy Bebe řekla své 'ano' zpěvákovi skupiny VACATIONLAND, JIMU WALLERSTEINOVI. Obřadu se zúčastnila LIV a její snoubenec, rocker ROYSTON LANGDON, fotograf BOB GRUEN a několik dalších členů rodiny a přátel. Během obřadu prý nezůstalo jedno oko suché. Minulý týden (1. 9. 2002) do toho však znovu praštila také CYRINDA FOXEOVÁ, první Tylerova manželka a matka jeho druhé dcery MIY, která se v New Yorku provdala za hudebníka KEITHA WAA. Cyrinda, jedna z nejžhavějších dívek newyorského undergroundu 70. let, je v konečném stadiu rakoviny. Po boku je jí dcera Mia a Steve se nějakou dobu staral o veškeré léčebné výlohy. V Keithovi, s nímž se seznámila po zjištění, že má rakovinu, nalezla Cyrinda rovněž velkou podporu. Jejich svatba byla pouze duchovního rázu, nezákonná, a zúčastnila se jí KATHY FRESTONOVÁ, manželka ředitele MTV TOMA FRESTONA a zároveň jeho mediální poradkyně, Mia, Liz, JANE HOLZEROVÁ a Bob Gruen.

---

KONCERT BON JOVI PRO OBYVATELE NEWYORKU

3. 9. 2002

Kapela BON JOVI věnovala své nadcházející vystoupení na Manhattanu houževnatým Newyorčanům při vzpomínce na 11. září 2001. Ve čtvrtek (5. 9. 2002) kapela zahraje na Times Square a na stadionu GIANTS (což je americký fotbalový tým) v New Yorku. Nejnovější album BON JOVI - BOUNCE - bylo částečně inspirováno událostmi loňského září. Zpěvák JON BON JOVI, který žije v Middletonu v New Jersey, údajně ze zdejší pláže viděl kouř stoupající z někdejšího SVĚTOVÉHO OBCHODNÍHO CENTRA. Vystoupení kapely zároveň otevře novou fotbalovou sezónu v Americe.

---

LADY MCCARTNEYOVÉ VYŘIZUJE POŠTU SESTRA

2. 9. 2002

Novomanželka HEATHER MILLSOVÁ od sňatku se SIREM PAULEM MCCARTNEYM neotvírá svou internetovou poštu sama. Žena, vedoucí kampaň proti těžbě půdy, shledává obtížným kontrolovat vzrůstající korespondenci a zároveň plnit své manželské povinnosti, což činí od své červnové (2002) pohádkové svatby v irském hrabství Monaghan. Poštu proto nyní otevírá její sestra FIONA a teprve ona rozhoduje, které dopisy předat LADY MCCARTNEYOVÉ.

---

TANEČNÍ PLÁNY JOHNA A YOKO

2. 9. 2002

JOHN LENNON a YOKO ONO se před Johnovou smrtí v roce 1980 pokoušeli vytvořit nový osobitý tanec. Tvůrčí dvojice chtěla vydat taneční album s instrukcemi, jak zdokonalit svoje taneční invence - stále se jim však nedařilo přijít na ty správné pohyby. "Řekli jsme si, že vymyslíme tanec a na zadní stranu alba napíšeme návod, jak jej tančit. Pamatuji si, že John se začal válet po zemi ve snaze najít skutečně unikátní druh pohybu. Nakonec k tomu ale nedošlo," vzpomíná Yoko.

---

ALANIS CHCE SYNA HOMOSEXUÁLA

2. 9. 2002

ALANIS MORISSETTOVÁ by chtěla mít homosexuálního potomka. Uvedla, že by byla ráda, kdyby byl její syn homosexuál, protože by se s ní mohl snadno ztotožnit. "Těším se na to, až budu mít holčičku," uvedla, "a kdyby to snad nevyšlo, nevzdám to, i kdybych napřed měla mít třeba šest synů. Možná, že některý z nich by mohl být homosexuál a já bych tak mohla podporovat jeho ženskou stránku."

---

Úvodní stránka

7. 8. 2002

Úvodní stránka

---

Beatová liga

29. 5. 2002

V sobotu a v neděli nás na Beatu čeká klání rockových instrumentalistů. Mistři svých nástrojů i hlasivek se utkají o Vaši přízeň, Ti nejlepší postupují do nedělních semifinálových bojů, ze kterých vzejde rocková kapela snů. O finalistech budete rozhodovat jenom Vy, a to telefonicky nebo hlasováním na našich www stránkách.

---
Stránky: 1 189 376 564 747 748 749 750 751