Stránky: 1 192 382 573 748 749 750 751 752 753 754 763

PAM A TOMMY BUDOU MÍT DĚTI VE SPOLEČNÉ PÉČI

7. 10. 2002
Obrázek: PAM A TOMMY BUDOU MÍT DĚTI VE SPOLEČNÉ PÉČI

Herečka PAMELA ANDERSONOVÁ se konečně dohodla s bývalým manželem, rockerem TOMMY LEEM, na péči o jejich dva syny. Dvojice, která strávila bojem o BRANDONA (6) a DYLANA (4) řadu měsíců a utratila při tom spoustu peněz, se nakonec shodla na společné péči. Bývalá hvězda seriálu POBŘEŽNÍ HLÍDKA chtěla práva na opatrovnictví pouze pro sebe a u soudu tvrdila, že bubeník skupiny MOTLEY CRUE byl vždycky "krutým a ostudným otcem." Soudce LEE SMALLEY EDMON to však minulý týden (30. 9. 2002) odmítl a dal dvojici do dnešního dne (7. 10. 2002) čas, aby se dohodla. To se haštěřivému páru nakonec podařilo a Tommy je s výsledkem více než spokojen.

---

BOWIE SE VRATIL NA PÓDIUM, NA KTERÉM SE LOUČIL

4. 10. 2002
Obrázek: BOWIE SE VRATIL NA PÓDIUM, NA KTERÉM SE LOUČIL

DAVID BOWIE přivedl fanoušky pořádně do varu, když ve středu (2. 10. 2002) vystoupil na stejném pódiu v Londýně, na kterém se před třiceti lety loučil. Do londýnského HAMMERSMITH ODEON se vrátil tři desetiletí poté, co tu v roce 1973 odzvonilo ZIGGY STARDUSTOVI. S publikem se přivítal slovy: " Je dobré být zpátky." Fanoušky potěšil výběrem svých největších hitů včetně písní z nedávného alba HEATHEN.

---

ROD STEWART JE S NOVÝM HLASEM SPOKOJEN

4. 10. 2002
Obrázek: ROD STEWART JE S NOVÝM HLASEM SPOKOJEN

ROD STEWART děkuje rakovině, že dodala jeho hlasu nový rozměr. Když lékaři u zpěváka přede dvěma lety (2000) zjistili rakovinu jícnu, provedli zákrok, který dodal Stewartovu hlasu novou hloubku. Co s ním dovede, předvedl tvůrce hitu MAGGIE MAY na svém novém albu THE GREAT AMERICAN SONGBOOK. "V jednu chvíli jsem měl obavu, že se mi hlas nevrátí vůbec. Měl jsem strach. Teď musím všechno zpívat o něco níž, což, jak myslím, dodalo novému albu zvláštní vřelost. Je to něco úplně jiného, než jsem kdy dělal," uvedl.

---

NOVÉ ALBUM RADIOHEAD

4. 10. 2002
Obrázek: NOVÉ ALBUM RADIOHEAD

RADIOHEAD překvapí své fanoušky novým albem - protože je údajně úplně jiné, než cokoli, co dosud vytvořili. Frontman skupiny THOM YORKE uvedl, že LP, které nedávno nahráli s NIGELEM GODRICHEM v Los Angeles a jenž by mělo vyjít 15. října 2002, se ubírá zcela jiným hudebním směrem. Šlo o pokus vytvořit úplný opak předchozích alb KID A a AMNESIAC. O tom, jaký bude mít nové album zvuk ale Radiohead mlčí. Yorke pouze odmítl, že by šlo o návrat ke kytarovému zvuku, který proslavil raná alba THE BENDS a OK COMPUTER.

---

PRONÁSLEDOVATELKA CREED ZA MŘÍŽEMI

4. 10. 2002
Obrázek: PRONÁSLEDOVATELKA CREED ZA MŘÍŽEMI

Posedlá fanynka SCOTTA STAPPA ze skupiny CREED půjde za mříže za porušení nařízení, které jí vůči zpěvákovi uložil soud. TAMERA JEANINE ANDRADEOVÁ byla v sobotu (28. 9. 2002) zatčena před koncertem skupiny v Oklahoma City v Americe. Andradeová měla u sebe vstupenku na koncert Creed do FORD CENTER, kopii nařízení a zápisník s podrobnostmi o Stappovu bydlišti. Podle nařízení se měla Andradeová držet v minimální vzdálenosti 152 metrů od jakékoli budovy, kde se Stapp pohybuje.

---

KEITH RICHARDSODHALUJE TAJEMSTVÍ SMRTI

4. 10. 2002
Obrázek: KEITH RICHARDSODHALUJE TAJEMSTVÍ SMRTI

KEITH RICHARDS se ve svém životě prý přiblížil smrti už třikrát nebo čtyřikrát a tvrdí, že díky tomuto zážitku přestal uvažovat o vlastním skonání. Kytarista skupiny ROLLING STONES, která patří k celebritám vedoucím ten nejnezřízenější způsob života, uvedla, že se smrt jeví jako celkem příjemná věc. "Byl jsem tam - bílé světlo na konci tunelu - už třikrát nebo čtyřikrát. Ale když k tomu nedojde a vrátíte se zpátky - je to šok," tvrdí Richards.

---

GUNS ’N ROSES NEJLEPŠÍ V ŽEBŘÍČKU ROCKOVÝCH ALB

4. 10. 2002
Obrázek: GUNS ’N ROSES NEJLEPŠÍ V ŽEBŘÍČKU ROCKOVÝCH ALB

Přestože album skupiny GUNS'N ROSES - APPETITE FOR DESTRUCTION - z roku 1997 bylo původně v mnoha obchodech zakázáno, nyní je zvoleno nejlepším rockovým LP všech dob. Hlasování britského hudebního věstníku HMV a časopisů METAL HAMMER a CLASSIC ROCK vyneslo album Guns'n Roses před LED ZEPPELIN IV a jiná modernější alba jako je TOXICITY od SYSTEM OF A DOWN.
Zde je seznam deseti nejúspěšnějších:
1. APPETITE FOR DESTRUCTION: GUNS N' ROSES
2. IV: LED ZEPPELIN
3. TOXICITY: SYSTEM OF A DOWN
4. MASTER OF PUPPETS: METALLICA
5. NEVERMIND: NIRVANA
6. BACK IN BLACK: AC/DC
7. REIGN IN BLOOD: SLAYER
8. PHYSICAL GRAFFITI: LED ZEPPELIN
9. PARANOID - BLACK SABBATH
10. KORN: KORN

---

DALŠÍ OSBOURNE PODPOŘÍ SLAVNÝ KLAN

4. 10. 2002

OZZY OSBOURNE chce americké veřejnosti odhalit dalšího povedeného člena své rodiny - syna LOUISE. Ozzyho manželka SHARON, dcera KELLY a syn JACK se díky reality show THE OSBOURNES stali známými po celém světě. Louis, druhorozený syn z Osbourneova předchozího manželství s manželkou THELMOU, je veřejnosti téměř neznámý. Je úspěšným DJ v anglickém Birminghamu, přestěhoval se však do Ameriky, aby byl se svým otcem, protože se mu podařilo získat smlouvu na natočení tanečního CD. Navíc patří k velkým fanouškům svého otce. "Kdybych měl jen desetinu jeho charisma, považoval bych to za dar z nebes," uvedl. Zbožňuje také svou nevlastní matku SHARON. "Zachránila mému otci život a proto k ní chovám velkou úctu," tvrdí Louis. Louis má ještě sestru JESSICU, které je nyní 29 let.

---

PRINCE PŘEKVAPIL LONDÝN SVÝM PODIVÍNSTVÍM

4. 10. 2002
Obrázek: PRINCE PŘEKVAPIL LONDÝN SVÝM PODIVÍNSTVÍM

PRINCE nedávno prokázal, že během své nepřítomnosti na hudební scéně neztratil nic ze své pověsti podivína. Zpěvák, který se právě věnuje celosvětové propagaci svého nového alba, šokoval zaměstnance jednoho luxusního londýnského klubu svým chováním rozmazlence. Zdroj z THE COLLECTION - místa, kde hvězda zpívala z playbacku písně z alba ONE NITE ALONE...LIVE CD - britskému plátku DAILY MIRROR sdělil, že si Princ přál, aby všechny průmyslové kamery kolem budovy i uvnitř byly zakryty černými ponožkami, aby jej nemohly snímat. Nemá totiž rád zvědavé oko kamery, když chce být s přáteli. Nikdo v jeho přítomnosti také nesměl klít, jinak musel platit pokutu.

---

SOCHA LINDY MCCARTNEYOVÉ BUDE BRZY ODHALENA

4. 10. 2002
Obrázek: SOCHA LINDY MCCARTNEYOVÉ BUDE BRZY ODHALENA

Socha LINDY McCARTNEYOVÉ, kterou nechal vytvořit její manžel SIR PAUL, byla poslána na skotský ostrov, kde dvojice strávila většinu svých šťastných let. Busta za 30.000 dolarů, která zachycuje fotografku a členku skupiny WINGS s jehnětem v náručí na počest jejích aktivit za práva zvířat, dorazila na MULL OF KYNTYRE a je připravena ke slavnostnímu odhalení. Předpokládá se, že se Paul po skončení svého amerického turné 29. října 2002 vrátí do Británie, aby bronzovou sochu v Campbeltownu na ostrově osobně odhalil. Dvojice žila po rozpadu BEATLES mnoho let na zdejší High Park Farm a během pobytu tady přešli společně na vegetariánský styl života. Autorkou busty je JANE ROBBINSOVÁ, dcera Paulovy sestřenice. Pokud se McCartney na slavnostní odhalení dostaví, přijede zřejmě bez nynější manželky HEATHER MILLSOVÉ - obává se totiž, že by její přítomnost mohla odlákat pozornost od Lindina odkazu.

---
Stránky: 1 192 382 573 748 749 750 751 752 753 754 763