Stránky: 1 191 380 570 752 753 754 755 756 757 758 759

HVĚZDY VZPOMÍNAJÍ NA 11. 9.

12. 9. 2002

BONO, PAUL McCARTNEY a STING umístili na pamětní webovou stránku SEPTEMBER11TH.COM své vzpomínky na loňské 11. září 2001. McCartney píše: "Protože letiště bylo tehdy uzavřeno, zůstal jsem v New Yorku týden po útoku a mohl tak být svědkem neuvěřitelného hrdinství, kterého bylo město schopno, včetně hasičů a policistů. Odvaze, jakou ti chlapíci projevili, jsem se velmi obdivoval." Bono s odkazem na budoucnost dodává: "Domníváme se, že jediným patřičným pomníkem pro ty, kdo přišli 11. 9. o život, je vybudovat nejen bezpečnější, ale také spravedlivější svět, kde mají všichni právo na život." Sting, který byl tou dobou v italském Toskánsku a připravoval se na internetový koncert doma, nabídl své postřehy týkající se tragického dne samotného. Uvažoval také o tom, zda má v tak tragický den vůbec vystupovat.

---

OASIS MÍŘÍ OPĚT DO STUDIA

12. 9. 2002
Obrázek: OASIS MÍŘÍ OPĚT DO STUDIA

Kapela OASIS chce počátkem příštího roku (2003) začít pracovat na novém albu. Po protahovaném čekání na jejich album HEATHEN CHEMISTRY, které vyšlo v červenci (2002), se kytarista a hlavní skladatel NOEL GALLAGHER rozhodl začít pracovat na dalším, jakmile skupina uzavře své americké turné. Turné, původně plánované na listopad (2002), bylo posunuto na leden (2003), aby si starší z bratrů Gallagherů zajistil, že je na něj doprovodí skandinávští THE SOUNDTRACK TO OUR LIVES. Ti se stali pro Oasis nejlepšími přáteli. V listopadu (2002) se jim to však nehodilo a britští rockeři o jiný doprovod nestojí, proto turné odložili na leden.

---

COBAINŮV DŮM V PRODEJi NA INTERNETU

12. 9. 2002

Dům, kde prožil část svého dětství (mezi 11 -15 lety) KURT COBAIN, je na prodej na internetové stránce eBAY.com. ED a JENNIFER McKEEOVI, dvojice z Oregonu, která dům minulý měsíc koupila za 42.500 dolarů, věří, že si při novém prodeji přijde nejméně na 200.000 dolarů.

---

WILLIS: PRODÁVAT HENDRIXOVU KYTARU JE SMĚŠNÉ

12. 9. 2002

Bývalý člen kapely FRANKA ZAPPY Ike Willis kritizuje zpěvákova syna, který se rozhodl prodat kytaru, kterou Zappovi daroval přítel JIMI HENDRIX. DWEEZIL ZAPPA minulý měsíc (8/2002) prozradil, že chce dát kytaru do aukce. Jde o proslulou kytaru, kterou Hendrix v roce 1968 zadpálil na POP FESTIVALU v Miami. Pak nástroj daroval Dweezilovu otci, který ji opravil. Kytara by podle očekávání mohla 24. září 2002 při aukci v Londýně vynést až 600.000 dolarů a šlo by tak o nejdražší kytaru, jaká kdy byla prodána. Kytarista a doprovodný zpěvák Zappovy skupiny IKE WILLIS označil Dweezilovo rozhodnutí vydělat na kytaře peníze za "směšné." "Mělo by se na ni hrát, aby z ní něco měli také ostatní, ne aby ležela zavřená v kufru a prášilo se na ni," uvedl

---

KRIST NECHCE O COBAINOVI MLUVIT

12. 9. 2002

Někdejší baskytarista skupiny NIRVANA - KRIST NOVOSELIC - se při přípravách na hudební kariéru s novou skupinou EYES ADRIFT chce vyhnout řečem o KURTU COBAINOVI. Krista v roce 1994 zpráva o smrti frontmana Nirvany naprosto zničila. Ještě osm let poté se Novoselic zcela nevyrovnal se ztrátou svého přítele a konverzaci na toto téma se raději straní. "Přál bych si, aby Kurt žil. Pak je tu ale ta věc s jeho vynášením do nebes. Když zemřel, byla to obrovská událost, mediální událost. Pro naši generaci to bylo jako vražda Kennedyho. Bylo to až šílené," uvádí Novoselic.

---

STING BUDE MÍT ZPÍVAJÍCÍ SOUSEDY

11. 9. 2002

STINGA čeká kruté procitnutí, až zjistí totožnost svých nových londýnských sousedů. Britský televizní gigant BBC se totiž chystá vedle Stingova sídla za 4,5 miliónu dolarů v londýnském Hampsteadu nastěhovat 12 finalistů nové talentové show FAME ACADEMY. Klid, který hvězda tolik miluje, by tak brzy mohl být narušen trylkováním tuctu nadějných hvězd. Porotci nové show, která je verzí show POP IDOL rivalské stanice ITV, hledají nové talenty. Jejich show se má začít vysílat ještě tento měsíc (9/2002). Dvanáct finalistů se pak přesune do luxusního sídla za 7,5 miliónu dolarů. Bývalý frontman skupiny POLICE o tom však dosud nemá podle reportérů nejmenší tušení. Zdroj v britském plátku DAILY MIRROR uvádí, že Stinga novinka dozajista nepotěší. Kolem domu se bude s velkou pravděpodobností potloukat spousta fanoušků, kteří budou chtít své favority vidět.

---

ELIZABETH JAGGEROVÁ DOHÁNÍ V PŘÍJMECH SVÉHO OTCE

11. 9. 2002

Dcera MICKA JAGGERA, princezna kočičích lávek ELIZABETH (18), svého otce pomalu dohání - za denní práci si totiž dnes již účtuje 30.000 dolarů. Modelka, která nedávno uzavřela smlouvu na 750.000 dolarů s francouzskou kosmetickou firmou LANCOME, nyní vydělává desetkrát víc než si mohla účtovat její matka JERRY HALLOVÁ na vrcholu své slávy. Do modelingové agentury MODELS ONE byla zapsána ve čtrnácti letech, profesně se však práci nemohla věnovat na zákaz svého otce, který si přál, aby dokončila školu. K věhlasu jí částečně dopomohla sláva rodičů, jako tvář firmy Lancome je však nyní uznávána po celém světě. Obvykle se modelka k takovému platu může dopracovat až tak za čtyři nebo pět let tvrdé práce.

---

BÝVALÁ TYLEROVA ŽENA ZEMŘELA NĚKOLIK DNÍ PO SVÉ TŘETÍ SVATBĚ

11. 9. 2002

CYRINDA FOXEOVÁ-TYLEROVÁ, bývalá manželka STEVEA TYLERA z Aerosmith, prohrála svůj boj s rakovinou několik dní poté, co se potřetí v životě provdala. Tyler přišel v pondělí (9. 9. 2002) na pohřeb vzdát úctu této někdejší herečce a své bývalé manželce (1977 - 87). Jejich vztah se rozpadl, když se Foxeová snažila publikovat fotografie nahé hvězdy jako průvodní materiál ke své odhalující knize o svém manželství s Tylerem. Usmířili se, když lékaři u padesátileté Cyrindy nalezli nádor na mozku. Rocker své bývalé manželce dokonce platil léčebné výlohy a do jednoho peněžního fondu věnoval svou elektrickou kytaru. Cyrinda se 28. srpna 2002 v newyorském GRAMERCY PARK HOTELU, kde pobývala během léčby, potřetí provdala za hudebníka KEITHA WAA. Waa o slavnostním večírku uvedl: "Cítí se moc špatně a chtěli jsme to udělat, než bude příliš pozdě."

---

LENNONOVA SCÉNA S PISTOLÍ V PERNÉM DNU NEOBSTÁLA

11. 9. 2002

Scéna, v níž si legenda skupiny BEATLES - JOHN LENNON - představuje, jak postřílí londýnské společenské ctižádostivce, byla z kultovního snímku PERNÝ DEN z roku 1964 vystřižena. Výkonným zástupcům UNITED ARTISTS se kontroverzní scéna, v níž zesnulá hvězda postřílí podnikatele jedoucí svými auty do práce, zdála příliš drsná pro image slavné čtveřice. Do výsledné podoby filmu neprošla ani scéna, kde SIR PAUL MCCARTNEY radí nadějné herečce, jak po "liverpoolsku" zahrát svou roli.

---

NOVÁ RADOST PRO ERICA CLAPTONA

11. 9. 2002

ERIC CLAPTON září radostí - to vše díky své nové rodině. Stárnoucí rocker, který se v lednu (2002) oženil s bývalou prodavačkou MELIÍ McENERYOVOU, krátce poté, co porodila jejich dceru JULII ROSE, byl spatřen na pláži na Sardinii, kde strávil den volna se svou novou rodinou. Podle jednoho z náhodných pozorovatelů se choval jako dokonale obětavý otec a dítě mu očividně dodávalo energii. Holčička právě začala chodit a oba rodiče kolem ní vytrvale pobíhali.

---
Stránky: 1 191 380 570 752 753 754 755 756 757 758 759