Stránky: 1 192 384 575 756 757 758 759 760 761 762 766

BON JOVI SI UŽÍVALI VE STRIPTÝZOVÉM BARU

19. 9. 2002

Rockeři ze skupiny BON JOVI utratili 15.000 dolarů za noc v londýnském striptýzovém klubu. Zpěvák JON BON JOVI a kytarista RICHIE SAMBORA strávili ve čtvrtek (12. 9. 2002) 3,5 hodiny v klubu SPEARMINT RHINO. Ve V.I.P. sekci klubu hvězdy zaplatily 9.000 dolarů za taneční vystoupení krásek na jejich stole a dalších 6.000 utratily za nápoje. Richie, který je ženatý s televizní herečkou HEATHER LOCKLEAROVOU, si dopřál šestnáctkrát za sebou vystoupení svých favoritek JACKIE a PAMMIE. Zdroj z klubu k tomu říká: "Holky byly celé pryč, když přišli Bon Jovi. A jak noc ubíhala, bylo jasné, že rockerům se tam líbí také. Utráceli jako o život a Richie se opravdu bavil. Dvě dívky ho zaujaly a on je nechal tančit 16krát za sebou. To už by se mělo zapsat jako rekord."

---

HEROIN ZABIL DEE DEE RAMONEHO

19. 9. 2002

Punk-rocker DEE DEE RAMONE (50) zemřel na předávkování heroinem - potvrdil to nyní úřad soudního koronera. Basistu legendární skupiny THE RAMONES, vlastním jménem DOUGLASE GLENNA COLVINA, našla 5. června 2002 jeho žena VERA mrtvého v jeho domě. Mluvčí koronera DAVID CAMPBELL v úterý (17. 9. 2002) oznámil výsledek toxikologického rozboru krevního vzorku, získaného poté, co pitva odhalila smrtelné množství heroinu v jeho těle. Rocker zemřel pouhých 11 týdnů poté, co svět opustil i hlavní zpěvák skupiny JOEY RAMONE, který podlehl rakovině lymfatických žláz (15. 4. 2002). Dee Dee Ramone o svých problémech s drogami a alkoholem psal ve své autobiografické knize LOBOTOMY: SURVIVING THE RAMONES.

---

JOHN ENTWISTLE ZEMŘEL SE STRIPTÉRKOU V POSTELI

19. 9. 2002

Baskytarista skupiny THE WHO, JOHN ENTWISTLE, zemřel zfetovaný kokainem, opilý koňakem a v posteli se striptérkou - ale to není vše. Tanečnice, o kterou se jedná, ALISON ROWSEOVÁ, odhalila detaily z jejich sexuálních hrátek. Prozrazuje, že John měl speciální požadavky při každé jejich schůzce. Tanečnice měla na sobě mít bikiny v barvě britské vlajky, šestipalcové podpatky a měla předvést vystoupení na písničku kapely WHO BORIS THE SPIDER. Jeden z přátel Rowseové k tomu říká: "Byla hrdá na to, že ze všech holek, kterým mohl zavolat, si vždycky vybral ji. Volal jí vždycky hned, jak dorazil do města. Ali vždycky začínala jeho oblíbeným vystoupením na Borise. Říkala, že to Johna vždycky vzrušilo."

---

MCCARTNEY A WILSON ZPÍVAJÍ SPOLU

19. 9. 2002

Tři měsíce poté, co se sešli na koncertu k 50. výročí vlády královny ALŽBĚTY II. V Londýně, se PAUL McCARTNEY a bývalý BEACH BOY BRIAN WILSON vrací společně na jeviště. Zdá se, že v zákulisí megakoncertu se oba dohodli na další spolupráci a Wilson souhlasil, že se Sirem Paulem vystoupí na charitativním koncertu pro nadaci jeho ženy HEATHER MILLSOVÉ: ADOPT A MINEFIELD. McCartney k tomu říká: "Brian má fenomenální talent. On je jediný, kdo mě hudbou dokáže dojmout k slzám." Společně v losangeleském hotelu CENTURY PLAZA zazpívali například hity LET IT BE od Beatles a GOD ONLY KNOWS od Beach Boys.

---

KID ROCK MÁ PROBLÉMY S DUETEM S SHERYL CROWOVOU

19. 9. 2002

Naděje KIDA ROCKA na duet se svou bývalou přítelkyní SHERYL CROW zmařila její nahrávací společnost. Oba společně natočili písničku PICTURE na Rockovo album COCKY a Rock ji nyní chce vydat také jako singl. Šéfům společnosti A&M však tímto plánem nejsou nadšeni a trvají na tom, že Crowová duet nahrála pouze pro použití na albu. Kid Rock nyní hodlá duet nazpívat znovu s countryovou zpěvačkou ALISON MOOREROVOU.

---

FRONTMAN MOTLEY CRUE ZAŽALOVÁN ZA NAPADENÍ

18. 9. 2002

Hudební producent z L.A., jehož údajně napadl frontman skupiny MOTLEY CRUE, VINCE NEIL (41), hudebníka zažaloval o 1 milión dolarů. Neil byl MICHAELEM SCHUMANEM obviněn z ublížení na těle a záměrného způsobení emoční újmy. Žaloba se vztahuje k incidentu, k němuž mělo dojít 28. 4. 2002, když Schuman vystoupil ze svého auta před RAINBOW BAR AND GRILL na Sunset Strip v Západním Hollywoodu. Neil jej údajně brutálně napadl, aniž by jej producent vyprovokoval. Schuman upadl na zem a poranil si loket a udeřil se do hlavy. Žaloba jmenuje také majitele Rainbow MARIA MAGLIERIHO, který nezajistil patřičnou ochranku, přestože o Neilově "sklonu k násilí" věděl. Schuman požaduje náhradu škody ve výši 1 miliónu dolarů plus soudní výlohy a výlohy za advokáta. Neil byl 7. srpna 2002 v Západním Hollywoodu obviněn v souvislosti s incidentem z ublížení na těle.

---

NOELA GALLAGHERA VYŠETŘUJE POLICIE

18. 9. 2002

NOELA GALLAGHERA vyšetřuje v jeho rodném Manchesteru policie, nebo? jeden z jeho bývalých přátel uvedl, že se k němu hrubě chovala Noelova ochranka. PAUL ASHBEE, který se s kapelou bratrů Gallagherů soudil již před čtyřmi lety (1998), protože údajně nedostal zaplaceno za to, že pomohl Oasis objevit, tentokrát tvrdí, že mu Gallagher sprostě nadával a pak jej nechal násilím vyvést ze soukromého salónku v LANCASHIRE CRICKET CLUBU, kde skupina v neděli (15. 9. 2002) vystupovala. Ashbee - který zaměstnával Noelova bratra LIAMA ve své myčce aut předtím, než jej podnítil k založení OASIS, když jej představil kytaristovi PAULU 'BONEHEAD' ARTHURSOVI - byl v salónku společně s hráči Gallagherova oblíbeného fotbalového týmu MANCHESTER CITY, kteří hádku viděli. Ashbee tvrdí, že musel být po incidentu ošetřen v nemocnici MANCHESTER ROYAL INFIRMARY, kde mu na pohmožděniny podali prášky proti bolesti. Mluvčí Oasis potvrdil, že byl Ashbee ze salónku vyveden, ale o žádném zranění neví. Vyšetřování je nyní v rukou policie.

---

PŮVODNÍ GUNS N’ ROSES CHTĚJÍ SOUPEŘIT S AXLEM

18. 9. 2002

SLASH vyhledal bývalé kolegy z GUNS N' ROSES - DUFFA McKAGANA a bubeníka MATTA SORUMA - a někdejší trojka se chystá nahrávat nové album. Nyní se pídí po "správném frontmanovi" a vhodném novém jménu. Slash ovšem přiznává, že všechno neproběhne tak rychle, jak by si asi fanoušci přáli, nebo? je připraven čekat na příštího velkého rockového zpěváka, který se mihne kolem - a těch podle něj v současné době mnoho není. "Chci rozpoutat nové rokenrolové hnutí," uvedl. "Už jsem to jednou udělal a teď to chci zkusit znovu." Trojice tak bude soutěžit s novými Guns n'Roses bývalého frontmana AXLA ROSE, kteří stále ještě neoznámili datum, kdy vyjde jejich comebackové album CHINESE DEMOCRACY.

---

SPORY MEZI BEATLES ODHALENY PŘED SOUDEM

18. 9. 2002

Hořká roztržka mezi PAULEM McCARTNEYM a JOHNEM LENNONEM bude odhalena před soudem - na základě důkazů, předložených vdovou po Lennonovi, YOKO ONO. V případu Lennonova někdejšího asistenta FREDA SEAMANA, který je obviněn z toho, že odcizil 374 dosud nezveřejněných fotografií a dopisů patřících zesnulé legendě Beatles, bude Ono svědčit. Jako důkazy předkládané porotě poslouží některé dopisy, které budou přečteny nahlas. V jednom z nich Lennon napadá svého někdejšího skladatelského partnera, který neschvaluje jeho vztah s Ono.

---

OZZY NEPŘIŠEL PRO CENU KVŮLI HORKU

18. 9. 2002

OZZY OSBOURNE si stěžoval při sobotním (14. 9. 2002) udílení cen CREATIVE ARTISTS AWARDS na velké horko, které mu zabránilo natáhnout oblek a přijít. Rocker nejprve ve svém domě v Beverly Hills udělal své manželce SHARON malou módní přehlídku, aby se nakonec rozhodl, že zůstane doma. Sharon, která nakonec cenu EMMY za Nejlepší televizní reality show THE OSBOURNES převzala, uvedla: "Nejdříve se oblékl, že půjde, ale pak usoudil, že je moc horko a převlékl se zpátky do tepláků." Všichni doufají, že jeho náladovost pomine při slavnostním večeru EMMY (22. 9. 2002), i když dcera KELLY se obává nejhoršího. "Na večer si chce vzít dlouhý kožený kabát, který vypadá jako ten bílý, který nosil P. DIDDY. Tenhle je celý černý. Bude vypadat jako OZ DADDY," uvedla Kelly.

---
Stránky: 1 192 384 575 756 757 758 759 760 761 762 766