Stránky: 1 6 7 8 9 10 11 12 185 368 552 735

Neil Young si po letech zahrál s Crazy Horse

3. 5. 2018
Obrázek: Neil Young si po letech zahrál s Crazy Horse

Stalo se první květnový večer v Kalifornském Fresnu. Ve Warnors Theatre odehrál Neil Young se svými spoluhráči patnácti písňový set ve kterém nechyběly ani takové songy jako "Scattered (Let's Think About Livin')" z alba “Broken Arrow, či "Big Time" (tu nehrál od roku 2001)

---

Firma Gibson hlásí úpadek

3. 5. 2018
Obrázek: Firma Gibson hlásí úpadek

O tom, že je firma Gibson, vyrábějící skvělé kytary pro celou řadu významných muzikantů, v problémech, jsme už před časem psali. Situace se od té doby nijak nestabilizovala ani nezlepšila. Aktuální informace dokonce potvrzují, že společnost Gibson požádala o vyhlášení konkurzu.

---

Tajemné stránky Guns N' Roses spuštěny

2. 5. 2018
Obrázek: Tajemné stránky Guns N' Roses spuštěny

Běží na nich odpočítávání, ale čeho? Dozvíme se to nepochybně v noci ze čtvrtka na pátek, ale spokulace se už nyní množí jako houby po dešti. Guns N' Roses na svém oficiálním webu a na dalších komunikačních kanálech zveřejnili odkaz na tajemnou stránku GNR.fm.

---

Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

2. 5. 2018
Obrázek: Nová deska Whitesnake bude mít zpoždění

Avizovaná, nová deska “Flesh & Blood” z dílny skupiny Whitesnake se měla na trhu objevit v letošním roce a těšili se na ni jak posluchači, tak i samotní členové legendární rockové kapely. Bohužel, práce na desce se zasekly. Uvedl to sám frontman David Coverdale.

---

Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

2. 5. 2018
Obrázek: Box set Buffalo Springfield potěší sběratele

Padesát let po rozpadu skupiny Buffalo Springfield vyjde v limitované edici Box set, obsahující kompletní sbírku alb této skupiny. Nebude to nikterak rozsáhlá kolekce, vždyť Buffalo Springfield vydali vlastně pouhé tři desky, ale sběratele a fanoušky kapely určitě potěší i po těch dlouhých letech.

---

Roger Waters v Praze objektivem Jirky Rogla

30. 4. 2018
Obrázek: Roger Waters v Praze objektivem Jirky Rogla

Páteční a sobotní večer byl svátkem všech příznivců Rogera Waaterse. Jeho dvojkoncert přilákal do pražské O2 Arény tisíce fanoušků a celá řada z nich byli i posluchači rádia Beat, kteří od nás dostali vstupenky v tom předcházejícím víkendovém programu.

---

Ozzy už vyrazil na cesty!

30. 4. 2018
Obrázek: Ozzy už vyrazil na cesty!

Na Beatu jsme minulý týden rozdávali lupeny na koncert Ozzyho a ten už na své poslední Světouvé turné opravdu vyrazil. Dole najdete několik ukázek z jeho pátečního koncertu v Jacksonville na Floridě, kde zahrál v rámci hudebního festivalu Welcome to Rockville.

---

Koncert JCM zrušen

27. 4. 2018
Obrázek: Koncert JCM zrušen

JCM - Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke s politováním oznamují, že z vážných zdravotních důvodů ruší zbytek svého evropského turné včetně pražského koncertu, který byl plánován na 23. května v Lucerna Music Baru.

---

Zemětřesení slaví 25 let

27. 4. 2018
Obrázek: Zemětřesení slaví 25 let

Zemětřesení - v roce 1993 senzace, která notně zahýbala zdejší rockovou a metalovou scénou, dnes legenda, která letos slaví už čtvrtstoletí existence. A právě při té příležitosti se album, které je poctou prvnímu českému hardrockovému zpěvákovi Jiřímu Schelingerovi dočká reedice. 

---

Dymytry jsou headlinerem metalového koncertu v Amfiteátru Loket

27. 4. 2018
Obrázek: Dymytry jsou headlinerem metalového koncertu v Amfiteátru Loket

Kapela Dymytry, která letos slaví 15. narozeniny, je hlavním tahákem metalového koncertu pěti kapel v jedinečném Amfiteátru Loket. 24. srpna Dymytry zaduní v loketském podhradí společně s kapelami Harlej, Arakain, Trautenberk a Sinetrium.

---
Stránky: 1 6 7 8 9 10 11 12 185 368 552 735