Stránky: 1 24 46 69 87 88 89 90 91

Gratulovali jsme Gillanovi o on nám k tomu exkluzivně řekl...

28. 8. 2005
Obrázek: Gratulovali jsme Gillanovi o on nám k tomu exkluzivně řekl...

Hlas Deep Purple se poprvé na tomto světě rozkřičel 19. srpna 1945.
Jako dárek k jeho dnešním narozeninám jsou nám stránky (dole je odkaz), na které dopisuje sám Ian. Oslavenec brzo světu dodá sólové album Gillan's Inn (Gillanova hospoda) na jehož nahrávání se podíleli třeba: Joe Satriani (kytara), Don Airey (hammondky a klávesy), Ian Paice (bicí), Steve Morse (kytara), Roger Glover (baskytara), Jon Lord (hammondky), Steve Morris (kytara) a další.
Zavolali jsme Ianu Gillanovi abychom mu popřáli k jeho narozeninám a zeptali se ho na pár věcí. Záznam rozhovoru s českým překladem si můžete poslechnout po kliknutí na odkaz pod článkem.

---

Beaťáci na koncertě Burdona

13. 7. 2005

Ahoj,
muži v černém dobývají Prahu. Před dvěma týdny Ozzy a včera večer v Lucerna Music Baru Eric Burdon. Skvělé rockové vystoupení dávalo zapomenout na nemilosrdný zub času. Stačilo jen na chvíli zavřít oči, v tu ránu jsem se ocitl na přelomu 60. a 70.let. A když Eric svůj neodmyslitelný Dům u vycházejícího slunce v přidavkáu obložil dvěma zemitými rock'n'rolly, leželo mu publikum u nohou. Posluchače Radia Beat zdraví Láďa Šmíd ze Žižkova
Láďu zdraví Beat a děkujeme za komentář a fotky. Pokud jste taky byli na zajímavé akci a máte podobný "materiál" jako Láďa - směřujte ho na Katka@radiobeat.cz)

---

Jak se líbil koncert Black Sabbath

6. 7. 2005

Tak je to za náma a můžeme hodnotit. V přiloženém dokumentu najdete názory, které už do Beatu přišly. Pokud by jste taky něco měli (včetně fotek - na které se moc těšíme), pošlete nám zprávu SMS na 724 58 58 58 nebo email na studio@radiobeat.cz.

---

Beatová síň slávy - no jen se na to podívejte

26. 6. 2005

Pro rádio Beat fotil Jiří "Ted" Kosnar. Diky moc!!!

---

BeŤáci vyrazili na Omegu

10. 6. 2005

Jako prvni poslali fotky a komentář Vojta a Jarda:
Blue effect na úvod byli v pohodě (pozn. Vojta: to je hodně slabě řečeno, kytarovej mág Radim hladík byl skvělej, zase si neodpustil ani hraní za hlavou :-) ), hvězda Omega do nás hustila přes dvě hodiny samý hitovky i starý odrhovačky. Parááda!
díky pánové

---

Názory na koncert Iron Maiden

30. 5. 2005

ze studiové pošty:
- Iron Maiden nejhojrsi koncert co jsem videl.Vzkazte!Uz jsem radsi nejezdete!!A nejsem sam!Robert
- IRON MAIDEN BYLI SKVELI, KONCERT NEMEL CHYBU. JEN VIC TAKOVETO MUZIKY, AHOJ RADEK A VERUS
- Zdravim do Beatu! Ucim se na statnice a vcera jsem si odskocila na IM. Ted mi to jde samo:) Bylo to uzasny, asi nejlepsi z koncertu, co tu meli! Pavlina

---

Ve středu u nás byla návštěva

12. 5. 2005

Hostem Petra Korála byl János Kóbor z Omegy, tak jsme se s ním vyfotili. A taky ptali. Třeba na poslední vystoupení Omegy v Praze roku 1971. To János zvaný Mecky komentoval: "Bylo to vlastně poprvé, kdy jsme hráli ve složení v jakém hrajeme doteď. Takže pro nás je Lucerna výjimečné místo a Praha jakbysmet. Jsme rádi, že se po letech vracíme. Po posledním vystoupení v 70tých letech v Ostravě nám již nebylo doporučeno se s Omegou do Čech vracet. Po revoluci jsme trošku zvolnili tempo a teď jsme konečně tady." Řeč se točila i okolo jejich současných úspěchů a popularity. "Na poslední koncert v Budapešti na nás přišlo 90 tisíc diváků. To jsou pro nás výjimečné chvíle, které si budeme pamatovat celý život.... A co prozradil ohledně chystaného koncertu v Lucerně? "Budeme hrát dvě a půl hodiny, před námi ještě Blue Effect, se kterým jsme již hráli mnohokrát. Vezeme si s sebou několik kamionů s technickým zázemím, rádi děláme opravdovou zvukovou, světelnou a vizuální show."

---

Michal poslal fotky z koncertu Marsyas

9. 5. 2005

Ve čtvrtek těch koncertů bylo opravdu víc a Marsyas byli (prý - podle přítomných Beaťáků) báječní.

---

Beaťáci tleskali Knopflefovi

6. 5. 2005

A taky fotili. Přiložené parádní obrázky pořídil Standa - díky moc! K tomu ještě napsal Bylo to pohlazeni pro duši i pro uši! Kdo má rád příjemnou, kultivovanou a inteligentní rockovou muziku, ten si přišel na své. V příloze jsou další reakce.

---

Queen hezky česky :o)

27. 4. 2005

Jindra ráno poslal nahrávku, která prostě ... no jen si to poslechněte

---
Stránky: 1 24 46 69 87 88 89 90 91